top of page

śr., 05 paź

|

ZOOM

Spotkanie autorskie: 'Kobiece Everesty' Gosia Wasilewska

Kobiecy Październik otwieramy spotkaniem z Gosią Wasilewską, autorką książki 'Kobiece Everesty', w której znajdziesz historie 23 (pozornie) obcych Kobiet... "Mieszkamy obok nich, codziennie mijamy je na ulicy. To niezauważalne wojowniczki. Są w różnym wieku, mają inne doświadczenia, (...)"

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Spotkanie autorskie: 'Kobiece Everesty' Gosia Wasilewska
Spotkanie autorskie: 'Kobiece Everesty' Gosia Wasilewska

Czas i lokalizacja

05 paź 2022, 12:00 – 13:15

ZOOM

Opis

Kobiecy Październik RNFL otwieramy spotkaniem z Gosią Wasilewską, autorką książki 'Kobiece Everesty', w której znajdziesz historie 23 (pozornie) obcych Kobiet...

"Mieszkamy obok nich, codziennie mijamy je na ulicy. To niezauważalne wojowniczki. Są w różnym wieku, mają inne doświadczenia, stan rodzinny, przeszłość. Łączy je jedno: zbudowały swój świat na nowo." 

Gosia Wasilewska, ma 15-letnie doświadczenie w rekrutacji! Na co dzień pomaga ludziom zmienić pracę i wspiera ich jako coach. Mieszka w Gdańsku i jak sama pisze "kocham to miasto. Tu oddycham, tu żyję. Tu czytam: na plaży, w lesie, w ulicznych zakamarkach. Patrzę na ludzi, słucham ich historii." Wierzy, że wszystko ma swój czas.

O kulisach powstania tej książki, o podążaniu za marzeniami oraz o planach na kolejne wydania, porozmawiamy w środę 5-go października, start o 12:00 (w południe).

Ważne: Spotkanie będzie nagrywane i publikowane w Social Mediach RNFL GROUP, dlatego każda osoba biorąca udział w webinarze automatycznie wyraża zgodę na udostępnianie wizerunku - można nie włączać kamerki ;)

____

Spotkanie nie jest sponsorowane. 

Możesz wesprzeć działania RNFL GROUP za pomocą portalu PATRONITE, szczegóły w profilu: https://patronite.pl/RNFL

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page